"Strefa Zarządcy" Podcast o zarządzaniu nieruchomościami

Poważnie to podcast tylko dla zarządców? Tak!

Skąd pomysł na Podcast "Strefa zarządcy"?

Ta historia jest dość zwyczajna. Za oknem wczesna wiosna roku 2023. Jestem w kieracie typowym dla soboty: sprzątam  i gotuję. Cudem wykradam chwilę dla siebie, parzę kawę. W międzyczasie jeszcze sprawdzam, czy wyszły mi flaczki wegetariańskie. Nagle wraz z ich genialnym smakiem dociera do mnie ni z gruszki ni z pietruszki pomysł: “Zrobię podcast dla zarządców! Znam ten zawód od podszewki, a od jakiegoś czasu mogę mówić głośno, co myślę.” I jak pomyślałam, tak zrobiłam! A o kulisach realizacji tego projektu mówię w tym odcinku podcastu

Zapraszam do słuchania!
Agnieszka Gędłek

Bądź na bieżąco!

Słuchaj też na popularnych platformach:

OPINIE o podcaście

"Pewien czas temu, trafiłam na podcast, a później na tworzone przez Panią materiały i treści. Są one bardzo pomocne, a co najważniejsze przekazywane w prosty i bardzo zrozumiany sposób. Czasem podejmowane przez Panią tematy, stają się utwierdzeniem w poprawnym działaniu lub usystematyzowaniem kroków w dalszych działaniach. Treści bardzo na czasie i przydatne! I za to wielkie dzięki!"
"Pani Agnieszko! Wreszcie ktoś to głośno powiedział, że jako zarządcy nie pracujemy 24h/dobę! Dziękuję za Pani pracę, bo z przyjemnością słucham podcastów tak merytorycznych i konkretnych."
"Rewelacyjna dawka wiedzy! Dziękuję pani Agnieszko za tę rozmowę! Informacje przekazane przez pana Roberta będą bardzo pomocne przy planowaniu remontów na przyszły rok."

Chcesz otrzymać dawkę wiedzy przygotowaną specjalnie dla zarządców nieruchomości?
Chcesz być na bieżąco, co słychać w STREFIE ZARZĄDCY?